Nasze Restauracje

Serdecznie zapraszamy do zlokalizowanych na parterze budynku restauracji.

logo_virtuoso

 Dania przygotowane z oryginalnych produktów prosto ze słonecznej Italii, prawdziwa włoska pizza z pieca opalanego drewnem i znakomite makarony.
Wystrój wspaniale komponuje się ze smakiem wykwintnych dań nowoczesnej kuchni włoskiej. To odpowiednie miejsce, by przy udanym posiłku i przy lampce jednego z wielu dostępnych znakomitych włoskich win podziwiać unikatową atmosferę Krakowa.

Chcesz zobaczyć więcej, poznać nasze menu, zarezerwować stolik? Kliknij >>

logostaropolska

Świeże i pieczołowicie przygotowane domowe pierogi, golonka, zupy czy placki ziemniaczane to ukłon Staropolskiej w stronę tradycyjnej polskiej kuchni, z lekką nutą góralszczyzny.
Gości spragnionych regionalnych klimatów restauracja ujmie unikatowym, folkowym wystrojem i potrawami pieczonymi w prawdziwym piecu opalanym drewnem.  Jak na prawdziwą karczmę przystało, Staropolska oferuje też zestawy dla kilkuosobowych grup, w sam raz dla zgłodniałych po całodziennym zwiedzaniu miasta.
Codziennie od października do kwietnia zapraszamy na koncert muzyki ludowej na żywo w wykonaniu kapeli góralskiej.

Chcesz zobaczyć więcej, poznać nasze menu, zarezerwować stolik? Kliknij >>

logo_polskipubŚredniowieczne mury kryją niejedną niespodziankę. W Polskim Pubie znajdziecie Państwo całą gamę wybornych alkoholi z całego świata, znakomite drinki w atrakcyjnych cenach, pyszną kawę. Dla znawców – wiele gatunków piwa, w tym świeże piwo rozlewane ze specjalnych kadzi. To rzadka okazja, aby skosztować piwa dostarczonego prosto z browaru.
Na największym ekranie (videowall 178 cm x 314 cm) w centrum Krakowa obejrzycie na żywo największe szlagiery piłkarskiej Ligi Mistrzów, walki bokserskie czy inne wydarzenia sportowe i kulturalne.

Chcesz zobaczyć więcej, poznać nasze menu, zarezerwować stolik? Kliknij >>

logo_ogrodekJeśli nie restauracje wewnątrz budynku, to może spędzicie Państwo miłe chwile w ogródku usytuowanym przed kamienicą Betmanowską?
Serwujemy w nich wszystkie dania z obu restauracji oraz napoje z szerokiej karty menu Polskiego Pubu.
Latem, w pełnym słońcu lub w cieniu kawiarnianego parasola, zimą w ogrzewanym ogródku – przy wtórze hejnalisty, stukocie końskich kopyt, macie Państwo niepowtarzalną okazję uczestniczyć w codziennym życiu najstarszego rynku średniowiecznej Europy.
Wtedy kuglarze, dzisiaj grupy artystyczne dopełniają miłych chwil.

Chcesz zobaczyć więcej, poznać nasze menu ? Kliknij >>