betmanowska krakow szyld
betmanowska krakow rynek pokoj
Full 1
O nas
W zabytkowej kamienicy Betmanowskiej pochodzącej z przełomu XIV i XV wieku przygotowaliśmy dla Państwa ofertę wynajmu luksusowych apartamentów.
Full 2
O nas
Na powitanie czekać będzie na Państwa w każdym apartamencie zanurzone w lodzie znakomite włoskie Prosecco.
previous arrow
next arrow

Hotel Betmanowska Main Square Residence

O nas

linia2a 2

W zabytkowej kamienicy Betmanowskiej pochodzącej z przełomu XIV i XV wieku przygotowaliśmy dla Państwa ofertę wynajmu luksusowych apartamentów.

Apartamenty typu De Luxe, Junior Suite, Junior Suite Plus oraz Suite posiadają przepiękny widok na największy i najpiękniejszy rynek Europykrakowski Rynek Główny. Okna pozostałych apartamentów, wychodzące na oficynę, ozdobione zostały wspaniałymi witrażami wykonanymi przez krakowskiego artystę Tadeusza Przybylskiego.

Wszystkie nasze apartamenty zostały wyposażone w szerokie i bardzo wygodne łóżka, sejf, indywidualnie sterowaną klimatyzację, ultra szybkie i bezpłatne WiFi, najnowocześniejsze wielofunkcyjne telewizory z płaskim ekranem.

Każdy apartament został wyposażony w mini bar z bezpłatnymi napojami bezalkoholowymi uzupełnianymi codziennie w trakcie pobytu.
W Apartamentach z widokiem na Rynek Główny znajdziecie Państwo fantastyczne, prywatne, dwuosobowe jacuzzi. W pozostałych zaś zainstalowane zostały prysznice wrażeń z hydromasażem. W naszej łazience znajdziecie miękkie ręczniki, wygodne szlafroki i markowe kosmetyki wysokiej klasy.

Na powitanie czekać będzie na Państwa w każdym apartamencie zanurzone w lodzie  znakomite włoskie Prosecco.

Ponieważ mieścimy się w zabytkowym budynku każdy z naszych Apartamentów jest inny.
Nasza nowo wyremontowana kamienica dla Państwa wygody została wyposażona w przeszkloną windę.

Dostawki:
Sofa lub łóżko dostawne: dorośli – cena 100 zł/osoba.

linia2a 2

Jesz tyle, ile chcesz… 59,99 zł

linia2a 2

Staropolskie mięsa i wędliny, sery, twaróg, jajka, śledzie, pomidor, ogórek, marynaty, sosy, chrzan, smalec, wybór miodów i dżemów, płatki zbożowe, jogurty, ziarna zbóż, orzechy, wybór pieczywa, słodkie domowe wypieki, owoce sezonowe.

Na Państwa życzenie przygotujemy:
Jajecznicę, jajko sadzone, omlet, naleśniki na słodko z białym serem/dżemem /nutellą , parówki, białą kiełbasę grilowanego pomidora , grilowane pieczarki.

Na naszym bufecie znajdziecie Państwo także schłodzone Prosecco oraz wybór zmrożonych polskich wódek.

Do dyspozycji również: kawa, herbata, soki, woda.

Oferta dostępna wewnątrz Karczmy Staropolskiej, a także w Ogródku Letnim, przy specjalnie zarezerwowanych dla Gości Hotelu stolikach.

Zapraszamy do skorzystania z wybranych dań obu restauracji oraz szerokiej gamy napojów i drinków z Pubu.

Dzienny room service

(wybrane dania, napoje, drinki)

Czas oczekiwania na room service wynosi ok. 30 minut. Nie pobieramy dodatkowych opłat z tego tytułu.

betmanowska main square krakow poland

Inne

linia2a 2

W trosce o pełny komfort Państwa pobytu w naszym mieście:

  • zorganizujemy na życzenie transport z lotniska Balice czy dworca PKP prywatnym samochodem;
  • zadbamy o wykwalifikowanego przewodnika, który oprowadzi Państwa po najciekawszych zakątkach Krakowa.

Polecamy także zorganizowane wycieczki do atrakcyjnych miejsc w pobliżu Krakowa:

  • wizyta w Państwowym Muzeum Auschwitz Birkenau;
  • wizyta w zabytkowej kopalni soli w Wieliczce;
  • wyjazd do Zakopanego w polskie Tatry;
  • wyjazd w Pieniny na spływ Dunajcem;
  • i wiele innych, także na indywidualne życzenie.
Salt Mine - Wieliczka Poland

Kopalnia Soli „Wieliczka” to bezcenny zabytek kultury materialnej świata, wpisany w 1978 roku na Pierwszą Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Historia Wieliczki sięga średniowiecza, kiedy nosiła dumną nazwę Magnum Sal – Wielka Sól. Już w XIII wieku był znany jako największy ośrodek solny w Polsce i nabrał dużego znaczenia dla gospodarki kraju.

Głęboko pod ziemią znajduje się solny labirynt! Ci, którzy nie znają drogi, mogą łatwo zabłądzić na zawsze… Podziemia są mierzone i opisywane poprzez tworzenie podziemnych map, aby zawsze znaleźć drogę w tej niekończącej się plątaninie podłużnych, poprzecznych i pochylni…

(www.kopalnia.pl)

Tatra's Mountains

Tatry to najwyższe pasmo górskie w Polsce i najwyższy masyw Karpat. Mają około 60 km długości i 15 do 20 km szerokości. Jego powierzchnia to prawie 800 km².

Ze względu na ukształtowanie terenu Tary dzielą się na Tatry Bielskie (Hawrań 2152 m n.p.m.), Tatry Wysokie (Gerlach 2655 m n.p.m.) i Tatry Zachodnie (Bystra 2248 m n.p.m.). Położone są pomiędzy czterema krainami geograficznymi i historycznymi: Liptowem, Orawą, Podhalem i Spiszem, natomiast granica między Polską a Słowacją przebiega przez Tatry, Orawę i Spisz.

Do Polski należy 175 km² powierzchni opisywanych gór.

Są chronione w ramach dwóch parków narodowych (Tatrzański Park Narodowy, TPN w Polsce i Tatrzański Park Narodowy, TANAP na Słowacji).

Tatry są wyjątkowe pod wieloma względami: przyrodniczymi, historycznymi i kulturowymi. Mają ciekawą historię eksploracji. Od lat cieszą się niezmienną popularnością zarówno wśród turystów, jak i badaczy. Sieć szlaków udostępnionych przez Tatrzański Park Narodowy liczy 275 km.

Można uprawiać turystykę pieszą, wspinaczkę, jazdę na nartach (alpejskie, biegowe, górskie) oraz w ograniczonym zakresie jazdę na rowerze górskim.

Dzięki kulturalnemu programowi pasterstwa owiec turyści mogą spróbować oryginalnego oscypka i napić się zéntyki. Usłyszycie też królewską gwarę Górali Podhalańskich i zobaczycie ich w strojach regionalnych.

(www.zakopane.pl)

Pieniński Park Narodowy obejmuje najcenniejsze pod względem krajobrazowym i przyrodniczym obszary Pienin Właściwych: Masyw Trzech Koron, Pieniny Czorsztyńskie, Pieniny, Pieniny Przełom Dunajca.

Do dyspozycji turystów jest 35 km tras. Należy do nich także spływ Przełomem Dunajca, który jest atrakcją na skalę europejską (trasę można też pokonać Pienińską Drogą).

Dla turystów przygotowano galerie widokowe na Trzech Koronach i Sokolicy. Pobliskie atrakcje turystyczne to także ruiny zamku Czorsztyn i zamek w Niedzicy.

(wikipedia)

betmanowska krakow tatry pieniny
Widok na Tatry z Pienińskiego Parku Narodowego.